Продажба - Вила 204 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Фасула Лемесу
720 000 €
3529 €/m²
Property 56948 photo 1
Property 56948 photo 2
Property 56948 photo 3
Property 56948 photo 4
Property 56948 photo 5
Property 56948 photo 6

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 550 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна вила с площ 204 кв.м В Лимассоле. къщата и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: собствен басейн, паркомясто, градина. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
900 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 44089
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 2580 €/m²
  • Обектен код 47535
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 4545 €/m²
  • Обектен код 34005
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
970 000 € 5449 €/m²
  • Обектен код 26309
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
610 000 € 3315 €/m²
  • Обектен код 39311
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
650 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 42432
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
675 000 € 3648 €/m²
  • Обектен код 41846
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 3558 €/m²
  • Обектен код 52036
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
890 000 € 3708 €/m²
  • Обектен код 45570
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
700 000 € 2928 €/m²
  • Обектен код 48517
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин