Продажба - Вила 178 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
970 000 €
5449 €/m²
Property 26309 photo 1
Property 26309 photo 2
Property 26309 photo 3
Property 26309 photo 4
Property 26309 photo 5
Property 26309 photo 6
Property 26309 photo 7
Property 26309 photo 8
  • Обектен код 26309
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 178 m²
  • Площ на участък 2342 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 44 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 178 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 3 спални, 3 бани. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, складово помещение.

Продажба
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 36215
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
800 000 € 2580 €/m²
  • Обектен код 47535
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 39541
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
850 000 € 4250 €/m²
  • Обектен код 46268
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 300 000 € 3757 €/m²
  • Обектен код 48890
  • Квадратура 346 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 100 000 € 3142 €/m²
  • Обектен код 44472
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
900 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 43817
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
930 000 € 4428 €/m²
  • Обектен код 43256
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
800 000 € 2711 €/m²
  • Обектен код 43242
  • Квадратура 295 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
980 000 € 5833 €/m²
  • Обектен код 45145
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин