Продажба - Вила 295 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
800 000 €
2712 €/m²
Property 43242 photo 1
Property 43242 photo 2
Property 43242 photo 3
Property 43242 photo 4
Property 43242 photo 5
Property 43242 photo 6
  • Обектен код 43242
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 295 m²
  • Площ на участък 562 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 6
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 295 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от една спалня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня, хол, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
1 100 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 26364
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 20000 m
Продажба
980 000 € 3277 €/m²
  • Обектен код 42227
  • Квадратура 299 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
890 000 € 4009 €/m²
  • Обектен код 43982
  • Квадратура 222 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
895 000 € 6215 €/m²
  • Обектен код 40534
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 2678 €/m²
  • Обектен код 34149
  • Квадратура 280 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
650 000 € 2096 €/m²
  • Обектен код 46224
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
679 000 € 2301 €/m²
  • Обектен код 32395
  • Квадратура 295 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
850 000 € 3777 €/m²
  • Обектен код 49205
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
770 000 € 4502 €/m²
  • Обектен код 52034
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
700 000 € 2928 €/m²
  • Обектен код 48517
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин