Продажба - Вила 295 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
679 000 €
2302 €/m²
Property 32395 photo 1
Property 32395 photo 2
Property 32395 photo 3
Property 32395 photo 4
Property 32395 photo 5
  • Обектен код 32395
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 295 m²
  • Площ на участък 400 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 44 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 295 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от баня с тоалетна, едно складово помещение, един фитнес. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, 2 бани, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, складово помещение.

Продажба
890 000 € 3708 €/m²
  • Обектен код 43603
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
750 000 €
  • Обектен код 35378
  • Квадратура 0 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
610 000 € 3315 €/m²
  • Обектен код 39311
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
600 000 € 3448 €/m²
  • Обектен код 33764
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
695 000 € 625 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 32890
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
650 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 42432
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 42080
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
570 000 € 2384 €/m²
  • Обектен код 52282
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 43817
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
600 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 36061
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин