Продажба - Вила 250 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
600 000 €
2400 €/m²
Property 36061 photo 1
Property 36061 photo 2
Property 36061 photo 3
Property 36061 photo 4
Property 36061 photo 5
Property 36061 photo 6
Property 36061 photo 7
Property 36061 photo 8
Property 36061 photo 9
Property 36061 photo 10
Property 36061 photo 11
  • Обектен код 36061
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 250 m²
  • Площ на участък 600 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 46 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 250 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, алармена система, складово помещение.

Продажба
800 000 € 4545 €/m²
  • Обектен код 34005
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
890 000 € 4009 €/m²
  • Обектен код 43982
  • Квадратура 222 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 39242
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 2575 €/m²
  • Обектен код 49185
  • Квадратура 233 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
500 000 € 2314 €/m²
  • Обектен код 45396
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
650 000 € 2096 €/m²
  • Обектен код 46224
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
630 000 €
  • Обектен код 35292
  • Квадратура 0 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 3212 €/m²
  • Обектен код 52541
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
493 500 € 3655 €/m²
  • Обектен код 35672
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
547 000 € 2452 €/m²
  • Обектен код 42233
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин