Продажба - Вила 223 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
547 000 €
2453 €/m²
Property 42233 photo 1
Property 42233 photo 2
Property 42233 photo 3
Property 42233 photo 4
  • Обектен код 42233
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 223 m²
  • Площ на участък 202 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 223 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, отопление, складово помещение.

Продажба
440 000 € 3098 €/m²
  • Обектен код 49331
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
610 000 € 3315 €/m²
  • Обектен код 39311
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
510 000 € 3290 €/m²
  • Обектен код 43925
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 2523 €/m²
  • Обектен код 44808
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
570 000 € 2384 €/m²
  • Обектен код 51965
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 3558 €/m²
  • Обектен код 52036
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
575 000 € 1949 €/m²
  • Обектен код 39213
  • Квадратура 295 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
788 200 € 2680 €/m²
  • Обектен код 49747
  • Квадратура 294 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
675 000 € 3648 €/m²
  • Обектен код 41846
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 2711 €/m²
  • Обектен код 43242
  • Квадратура 295 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин