Продажба - Вила 142 m² В Айя-Напе

Гърция Кипър Фамагуста Сотира
Цена от 440 000 €
3099 €/m²
Property 49331 photo 1
Property 49331 photo 2
Property 49331 photo 3
Property 49331 photo 4
Property 49331 photo 5
Property 49331 photo 6
Property 49331 photo 7
Property 49331 photo 8
Property 49331 photo 9
Property 49331 photo 10
Property 49331 photo 11
  • Обектен код 49331
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 142 m²
  • Площ на участък 417 m²
  • Област Агия Напа
  • Информация Кипър (Кипър) | Сотира (Фамагуста)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 45 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 142 кв.м В Айя-Напе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
420 000 € 3281 €/m²
  • Обектен код 39310
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 2637 €/m²
  • Обектен код 45398
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 51515
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 2375 €/m²
  • Обектен код 45339
  • Квадратура 160 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
525 000 € 2763 €/m²
  • Обектен код 52315
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 51516
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
635 000 € 2634 €/m²
  • Обектен код 51912
  • Квадратура 241 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
439 320 € 3160 €/m²
  • Обектен код 45612
  • Квадратура 139 m²
  • Разстояние до морето 1700 m
Продажба
610 000 € 3279 €/m²
  • Обектен код 42434
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 3486 €/m²
  • Обектен код 52224
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин