Продажба - Вила 182 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
480 000 €
2637 €/m²
Property 45398 photo 1
Property 45398 photo 2
  • Обектен код 45398
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 182 m²
  • Площ на участък 248 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 182 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
430 000 € 2336 €/m²
  • Обектен код 44802
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
595 000 € 4131 €/m²
  • Обектен код 49135
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
506 000 € 3123 €/m²
  • Обектен код 42992
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
585 000 € 2489 €/m²
  • Обектен код 35677
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
448 000 € 2871 €/m²
  • Обектен код 52540
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 2457 €/m²
  • Обектен код 44811
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
610 000 € 3315 €/m²
  • Обектен код 39311
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
520 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 39242
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
695 000 € 2545 €/m²
  • Обектен код 42568
  • Квадратура 273 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 2078 €/m²
  • Обектен код 48999
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин