Продажба - Вила 175 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
430 000 €
2457 €/m²
Property 44811 photo 1
Property 44811 photo 2
Property 44811 photo 3
Property 44811 photo 4
Property 44811 photo 5
Property 44811 photo 6
Property 44811 photo 7
Property 44811 photo 8
Property 44811 photo 9
Property 44811 photo 10
Property 44811 photo 11
Property 44811 photo 12
Property 44811 photo 13
Property 44811 photo 14
Property 44811 photo 15
Property 44811 photo 16
Property 44811 photo 17
Property 44811 photo 18
Property 44811 photo 19
Property 44811 photo 20
  • Обектен код 44811
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 175 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Разстояние до край. град: 20 km
  • Разстояние до летището: 1000 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 175 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, алармена система, складово помещение.

Продажба
435 000 € 2301 €/m²
  • Обектен код 52354
  • Квадратура 189 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
355 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 38736
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
448 000 € 2871 €/m²
  • Обектен код 52540
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
610 000 € 1894 €/m²
  • Обектен код 38349
  • Квадратура 322 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
635 000 € 2634 €/m²
  • Обектен код 51912
  • Квадратура 241 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
506 000 € 3162 €/m²
  • Обектен код 56719
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
610 000 € 3279 €/m²
  • Обектен код 42434
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
547 000 € 2452 €/m²
  • Обектен код 42233
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
390 000 € 2131 €/m²
  • Обектен код 42117
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
590 000 € 3619 €/m²
  • Обектен код 46784
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин