Продажба - Вила 160 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Поли Хрисохус
506 000 €
3163 €/m²
Property 56719 photo 1
Property 56719 photo 2
Property 56719 photo 3
Property 56719 photo 4
Property 56719 photo 5
Property 56719 photo 6
Property 56719 photo 7
Property 56719 photo 8
Property 56719 photo 9
Property 56719 photo 10

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 250 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 160 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: собствен басейн, паркомясто, градина. Имотът разполага с градина на покрива.

Продажба
580 000 € 2843 €/m²
  • Обектен код 43354
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
625 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 45313
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 2901 €/m²
  • Обектен код 39312
  • Квадратура 224 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
506 000 € 3123 €/m²
  • Обектен код 42992
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 51515
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
720 000 € 3529 €/m²
  • Обектен код 56948
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
477 000 € 2981 €/m²
  • Обектен код 44300
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
493 500 € 3655 €/m²
  • Обектен код 35672
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 2678 €/m²
  • Обектен код 34149
  • Квадратура 280 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
466 140 € 2877 €/m²
  • Обектен код 49312
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин