Продажба - Вила 160 m² В Протарасе

Гърция Кипър Фамагуста
477 000 €
2981 €/m²
Property 44300 photo 1
Property 44300 photo 2
Property 44300 photo 3
Property 44300 photo 4
Property 44300 photo 5
Property 44300 photo 6
Property 44300 photo 7
Property 44300 photo 8
Property 44300 photo 9
Property 44300 photo 10
  • Обектен код 44300
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 160 m²
  • Площ на участък 326 m²
  • Област Протарас
  • Информация Фамагуста (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 650 m
  • Разстояние до летището: 41 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 160 кв.м В Протарасе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
510 000 € 3290 €/m²
  • Обектен код 43925
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 36061
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
590 000 € 2796 €/m²
  • Обектен код 47531
  • Квадратура 211 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 2637 €/m²
  • Обектен код 45398
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 44812
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 51516
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 2025 €/m²
  • Обектен код 49266
  • Квадратура 195 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
675 000 € 3648 €/m²
  • Обектен код 41846
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
620 000 € 3406 €/m²
  • Обектен код 44383
  • Квадратура 182 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
525 000 € 2386 €/m²
  • Обектен код 41961
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин