Продажба - Вила 180 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
440 000 €
2444 €/m²
Property 44812 photo 1
Property 44812 photo 2
Property 44812 photo 3
Property 44812 photo 4
Property 44812 photo 5
Property 44812 photo 6
Property 44812 photo 7
Property 44812 photo 8
Property 44812 photo 9
  • Обектен код 44812
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 180 m²
  • Площ на участък 310 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 180 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, барбекю, алармена система, складово помещение.

Продажба
625 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 52427
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
425 000 € 2043 €/m²
  • Обектен код 43271
  • Квадратура 208 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
430 000 € 3028 €/m²
  • Обектен код 45102
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 42432
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 3768 €/m²
  • Обектен код 39114
  • Квадратура 138 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 2025 €/m²
  • Обектен код 49266
  • Квадратура 195 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
380 000 € 2375 €/m²
  • Обектен код 45339
  • Квадратура 160 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
395 000 € 1984 €/m²
  • Обектен код 49206
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
530 000 € 3486 €/m²
  • Обектен код 52224
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
477 000 € 2981 €/m²
  • Обектен код 44300
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин