Продажба - Вила 199 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака Декелея
395 000 €
1985 €/m²
Property 49206 photo 1
Property 49206 photo 2
Property 49206 photo 3
Property 49206 photo 4
  • Обектен код 49206
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 199 m²
  • Площ на участък 295 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Кипър (Кипър) | Декелея (Ларнака)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Τопъл под
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 199 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
575 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 49301
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
415 000 € 2075 €/m²
  • Обектен код 49184
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
570 000 € 2384 €/m²
  • Обектен код 52282
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
399 000 € 1882 €/m²
  • Обектен код 43927
  • Квадратура 212 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 2173 €/m²
  • Обектен код 42572
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 3053 €/m²
  • Обектен код 49311
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
499 000 € 2310 €/m²
  • Обектен код 52356
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
490 500 € 3503 €/m²
  • Обектен код 46008
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 1600 m
Продажба
520 000 € 3768 €/m²
  • Обектен код 39114
  • Квадратура 138 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 2078 €/m²
  • Обектен код 49188
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин