Продажба - Вила 184 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
400 000 €
2174 €/m²
  • Обектен код 42572
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 184 m²
  • Площ на участък 229 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 184 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
400 000 € 2173 €/m²
  • Обектен код 42572
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
432 000 € 3042 €/m²
  • Обектен код 46077
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
345 000 € 2300 €/m²
  • Обектен код 44179
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
540 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 33796
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 2843 €/m²
  • Обектен код 43354
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 3281 €/m²
  • Обектен код 39310
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
348 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 34225
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
480 000 € 3356 €/m²
  • Обектен код 56715
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 44812
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 2314 €/m²
  • Обектен код 45396
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин