Продажба - Вила 150 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
345 000 €
2300 €/m²
Property 44179 photo 1
Property 44179 photo 2
Property 44179 photo 3
Property 44179 photo 4
Property 44179 photo 5
Property 44179 photo 6
Property 44179 photo 7
  • Обектен код 44179
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 150 m²
  • Площ на участък 500 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 150 кв.м В Пафосе. сутерен и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, складово помещение.

Продажба
440 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 44812
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
425 000 € 2414 €/m²
  • Обектен код 49367
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 2100 €/m²
  • Обектен код 29146
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
345 000 € 2156 €/m²
  • Обектен код 41016
  • Квадратура 160 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
446 250 € 2373 €/m²
  • Обектен код 9344
  • Квадратура 188 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
440 000 € 1725 €/m²
  • Обектен код 16840
  • Квадратура 255 m²
  • Разстояние до морето 3500 m
Продажба
490 000 € 430 000 € 3257 €/m²
  • Обектен код 26371
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
420 000 € 3281 €/m²
  • Обектен код 39310
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 3098 €/m²
  • Обектен код 49331
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
490 500 € 3503 €/m²
  • Обектен код 46008
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 1600 m

Абонамент за бюлетин