Продажба - Вила 188 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
446 250 €
2374 €/m²
Property 9344 photo 1
Property 9344 photo 2
Property 9344 photo 3
Property 9344 photo 4
Property 9344 photo 5
Property 9344 photo 6
  • Обектен код 9344
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 188 m²
  • Площ на участък 315 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 188 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, хол, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
481 535 € 2832 €/m²
  • Обектен код 52353
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
415 000 € 2075 €/m²
  • Обектен код 49184
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
440 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 44812
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
390 000 € 2131 €/m²
  • Обектен код 42117
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
399 000 € 1882 €/m²
  • Обектен код 43927
  • Квадратура 212 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
525 000 € 2763 €/m²
  • Обектен код 52315
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
610 000 € 3315 €/m²
  • Обектен код 39311
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
395 000 € 2438 €/m²
  • Обектен код 45105
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 3028 €/m²
  • Обектен код 45102
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
435 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 51516
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин