Продажба - Вила 142 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
430 000 €
3028 €/m²
Property 45102 photo 1
Property 45102 photo 2
Property 45102 photo 3
Property 45102 photo 4
Property 45102 photo 5
Property 45102 photo 6
Property 45102 photo 7
  • Обектен код 45102
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 142 m²
  • Площ на участък 378 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 550 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 142 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
547 000 € 2452 €/m²
  • Обектен код 42233
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
432 000 € 3042 €/m²
  • Обектен код 46077
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 3098 €/m²
  • Обектен код 49331
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
399 000 € 1882 €/m²
  • Обектен код 43927
  • Квадратура 212 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 3486 €/m²
  • Обектен код 52224
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 39242
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 3558 €/m²
  • Обектен код 52036
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 2366 €/m²
  • Обектен код 49189
  • Квадратура 224 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
395 000 € 2025 €/m²
  • Обектен код 49266
  • Квадратура 195 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
448 000 € 2871 €/m²
  • Обектен код 52540
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин