Продажба - Вила 142 m² В Айя-Напе

Гърция Кипър Фамагуста
432 000 €
3042 €/m²
Property 46077 photo 1
Property 46077 photo 2
Property 46077 photo 3
Property 46077 photo 4
Property 46077 photo 5
Property 46077 photo 6
Property 46077 photo 7
Property 46077 photo 8
  • Обектен код 46077
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 142 m²
  • Площ на участък 473 m²
  • Област Агия Напа
  • Информация Фамагуста (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 142 кв.м В Айя-Напе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, алармена система. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
410 000 € 1952 €/m²
  • Обектен код 38751
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 2173 €/m²
  • Обектен код 42572
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 51515
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 2366 €/m²
  • Обектен код 49189
  • Квадратура 224 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
470 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 51997
  • Квадратура 188 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
621 500 € 3253 €/m²
  • Обектен код 42993
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
448 000 € 2871 €/m²
  • Обектен код 52540
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
399 000 € 1882 €/m²
  • Обектен код 43927
  • Квадратура 212 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
425 000 € 2414 €/m²
  • Обектен код 49367
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
585 000 € 3162 €/m²
  • Обектен код 43217
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин