Продажба - Вила 191 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
621 500 €
3254 €/m²
Property 42993 photo 1
Property 42993 photo 2
Property 42993 photo 3
Property 42993 photo 4
Property 42993 photo 5
Property 42993 photo 6
Property 42993 photo 7
Property 42993 photo 8
Property 42993 photo 9
Property 42993 photo 10
  • Обектен код 42993
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 191 m²
  • Площ на участък 440 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 191 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
890 000 € 3708 €/m²
  • Обектен код 43603
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
660 000 € 4400 €/m²
  • Обектен код 51490
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
590 000 € 3619 €/m²
  • Обектен код 46784
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
575 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 49301
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
585 000 € 2489 €/m²
  • Обектен код 35677
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
720 000 € 3444 €/m²
  • Обектен код 42994
  • Квадратура 209 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 46175
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
599 000 € 3565 €/m²
  • Обектен код 38759
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 3558 €/m²
  • Обектен код 52036
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 2236 €/m²
  • Обектен код 49832
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин