Продажба - Вила 168 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
599 000 €
3565 €/m²
Property 38759 photo 1
Property 38759 photo 2
Property 38759 photo 3
Property 38759 photo 4
Property 38759 photo 5
  • Обектен код 38759
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 168 m²
  • Площ на участък 810 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 31 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 168 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина.

Продажба
593 900 € 3666 €/m²
  • Обектен код 52329
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
695 000 € 2545 €/m²
  • Обектен код 42568
  • Квадратура 273 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 2096 €/m²
  • Обектен код 46224
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
770 000 € 4502 €/m²
  • Обектен код 52034
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
716 209 € 3850 €/m²
  • Обектен код 52392
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
850 000 € 4250 €/m²
  • Обектен код 46268
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
585 000 € 2489 €/m²
  • Обектен код 35677
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3939 €/m²
  • Обектен код 49300
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
695 000 € 625 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 32890
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
750 000 € 3260 €/m²
  • Обектен код 44818
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин