Продажба - Вила 230 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
750 000 €
3261 €/m²
Property 44818 photo 1
Property 44818 photo 2
Property 44818 photo 3
Property 44818 photo 4
Property 44818 photo 5
Property 44818 photo 6
Property 44818 photo 7
Property 44818 photo 8
Property 44818 photo 9
Property 44818 photo 10
Property 44818 photo 11
Property 44818 photo 12
Property 44818 photo 13
  • Обектен код 44818
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 230 m²
  • Площ на участък 550 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 230 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, алармена система, складово помещение.

Продажба
770 000 € 4502 €/m²
  • Обектен код 52034
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
750 000 € 2678 €/m²
  • Обектен код 34149
  • Квадратура 280 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
1 000 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 42080
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 44089
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 2928 €/m²
  • Обектен код 48517
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
783 000 € 5151 €/m²
  • Обектен код 50638
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 2236 €/m²
  • Обектен код 49832
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
685 000 € 3071 €/m²
  • Обектен код 49302
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
810 000 € 4850 €/m²
  • Обектен код 56032
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
679 000 € 2301 €/m²
  • Обектен код 32395
  • Квадратура 295 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин