Продажба - Вила 500 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
1 000 000 €
2000 €/m²
Property 42080 photo 1
Property 42080 photo 2
Property 42080 photo 3
Property 42080 photo 4
Property 42080 photo 5
Property 42080 photo 6
Property 42080 photo 7
Property 42080 photo 8
Property 42080 photo 9
Property 42080 photo 10
Property 42080 photo 11
Property 42080 photo 12
Property 42080 photo 13
Property 42080 photo 14
Property 42080 photo 15
Property 42080 photo 16
Property 42080 photo 17
Property 42080 photo 18
Property 42080 photo 19
Property 42080 photo 20
Property 42080 photo 21
Property 42080 photo 22
  • Обектен код 42080
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 500 m²
  • Площ на участък 8690 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 24000 m
  • Разстояние до летището: 23 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 500 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, една баня, 2 тоалетни, един офис, една съблекалня. Първи етаж и се състои от 2 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
850 000 € 2236 €/m²
  • Обектен код 49832
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 3157 €/m²
  • Обектен код 10392
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 36215
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 379 000 € 1 050 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 10947
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
900 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 43817
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
895 000 € 6215 €/m²
  • Обектен код 40534
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 4484 €/m²
  • Обектен код 47459
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 450 000 € 7837 €/m²
  • Обектен код 44081
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 300 000 € 3757 €/m²
  • Обектен код 48890
  • Квадратура 346 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
980 000 € 5833 €/m²
  • Обектен код 45145
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин