Продажба - Вила 144 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
895 000 €
6215 €/m²
Property 40534 photo 1
Property 40534 photo 2
  • Обектен код 40534
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 144 m²
  • Площ на участък 1024 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 36 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 144 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина.

Продажба
990 000 € 3300 €/m²
  • Обектен код 50479
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
800 000 € 2580 €/m²
  • Обектен код 52359
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 42080
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 3947 €/m²
  • Обектен код 23745
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 3260 €/m²
  • Обектен код 44818
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
810 000 € 4850 €/m²
  • Обектен код 56032
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 4500 €/m²
  • Обектен код 23738
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
800 000 € 4545 €/m²
  • Обектен код 34005
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
716 209 € 3850 €/m²
  • Обектен код 52392
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
980 000 € 5833 €/m²
  • Обектен код 54844
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин