Продажба - Вила 190 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
750 000 €
3947 €/m²
Property 23745 photo 1
Property 23745 photo 2
Property 23745 photo 3
Property 23745 photo 4
Property 23745 photo 5
Property 23745 photo 6
Property 23745 photo 7
Property 23745 photo 8
Property 23745 photo 9
Property 23745 photo 10
Property 23745 photo 11
Property 23745 photo 12
Property 23745 photo 13
  • Обектен код 23745
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 190 m²
  • Площ на участък 258 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 750 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 190 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
625 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 52427
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
970 000 € 3031 €/m²
  • Обектен код 41547
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
900 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 43809
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
650 000 € 3939 €/m²
  • Обектен код 49300
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
890 000 € 3708 €/m²
  • Обектен код 45570
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
970 000 € 5449 €/m²
  • Обектен код 26309
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
810 000 € 4850 €/m²
  • Обектен код 56032
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 4250 €/m²
  • Обектен код 46268
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
695 000 € 2545 €/m²
  • Обектен код 42568
  • Квадратура 273 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
772 500 € 7287 €/m²
  • Обектен код 44323
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин