Продажба - Вила 400 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
900 000 €
2250 €/m²
Property 43809 photo 1
Property 43809 photo 2
Property 43809 photo 3
  • Обектен код 43809
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 400 m²
  • Площ на участък 585 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 7

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 400 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от 2 спални, хол, една кухня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, райграс, барбекю, гараж, складово помещение.

Продажба
880 000 € 3211 €/m²
  • Обектен код 23197
  • Квадратура 274 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Обектен код 51561
  • Квадратура 281 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
788 200 € 2680 €/m²
  • Обектен код 49747
  • Квадратура 294 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 200 000 € 3458 €/m²
  • Обектен код 49204
  • Квадратура 347 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
727 685 € 2876 €/m²
  • Обектен код 9351
  • Квадратура 253 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
890 000 € 3708 €/m²
  • Обектен код 43603
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
1 170 000 € 6573 €/m²
  • Обектен код 21570
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
750 000 € 3947 €/m²
  • Обектен код 23745
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 2380 €/m²
  • Обектен код 46652
  • Квадратура 315 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
990 000 € 5657 €/m²
  • Обектен код 9650
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин