Продажба - Вила 253 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
727 685 €
2876 €/m²
Property 9351 photo 1
Property 9351 photo 2
Property 9351 photo 3
Property 9351 photo 4
Property 9351 photo 5
  • Обектен код 9351
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 253 m²
  • Площ на участък 739 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 4500 m
  • Разстояние до летището: 22 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 253 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, складово помещение.

Продажба
599 000 € 3565 €/m²
  • Обектен код 38759
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
720 000 € 4645 €/m²
  • Обектен код 43717
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 3777 €/m²
  • Обектен код 49205
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
900 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 44089
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 40270
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 43809
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
593 900 € 3666 €/m²
  • Обектен код 52329
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
610 000 € 3910 €/m²
  • Обектен код 46783
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 3913 €/m²
  • Обектен код 36764
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
720 000 € 3444 €/m²
  • Обектен код 42994
  • Квадратура 209 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин