Продажба - Вила 315 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Агиос Атанасий
750 000 €
2381 €/m²
Property 46652 photo 1
Property 46652 photo 2
Property 46652 photo 3
Property 46652 photo 4
Property 46652 photo 5
Property 46652 photo 6

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 6
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 3500 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Вътрешни стълби
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 315 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от една спалня, хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, 3 душове с тоалетна, едно складово помещение. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
930 000 € 4428 €/m²
  • Обектен код 43256
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
695 000 € 625 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 32890
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
720 000 € 3529 €/m²
  • Обектен код 56948
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
632 875 € 4163 €/m²
  • Обектен код 33761
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
890 000 € 3708 €/m²
  • Обектен код 45570
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
679 000 € 2301 €/m²
  • Обектен код 32395
  • Квадратура 295 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
980 000 € 5833 €/m²
  • Обектен код 45145
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
640 000 € 580 000 € 2132 €/m²
  • Обектен код 43236
  • Квадратура 272 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
970 000 € 5449 €/m²
  • Обектен код 26309
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
800 000 € 2580 €/m²
  • Обектен код 47535
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин