Продажба - Вила 152 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
632 875 €
4164 €/m²
Property 33761 photo 1
Property 33761 photo 2
Property 33761 photo 3
Property 33761 photo 4
  • Обектен код 33761
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 152 m²
  • Площ на участък 223 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1700 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 152 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
585 000 € 2489 €/m²
  • Обектен код 35677
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 3448 €/m²
  • Обектен код 33764
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3611 €/m²
  • Обектен код 44827
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
530 000 € 2366 €/m²
  • Обектен код 49189
  • Квадратура 224 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
700 000 € 2928 €/m²
  • Обектен код 48517
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
930 000 € 4428 €/m²
  • Обектен код 43256
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
850 000 € 4250 €/m²
  • Обектен код 46268
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
716 209 € 3850 €/m²
  • Обектен код 52392
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
600 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 36061
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
695 000 € 2545 €/m²
  • Обектен код 42568
  • Квадратура 273 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин