Продажба - Вила 174 m² В Протарасе

Гърция Кипър Фамагуста
600 000 €
3448 €/m²
Property 33764 photo 1
Property 33764 photo 2
Property 33764 photo 3
Property 33764 photo 4
Property 33764 photo 5
Property 33764 photo 6
Property 33764 photo 7
Property 33764 photo 8
  • Обектен код 33764
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 174 m²
  • Площ на участък 544 m²
  • Област Протарас
  • Информация Фамагуста (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 41 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 174 кв.м В Протарасе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
499 000 € 2310 €/m²
  • Обектен код 52356
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
585 000 € 2489 €/m²
  • Обектен код 35677
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
788 200 € 2680 €/m²
  • Обектен код 49747
  • Квадратура 294 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
810 000 € 4850 €/m²
  • Обектен код 56032
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 2901 €/m²
  • Обектен код 39312
  • Квадратура 224 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
530 000 € 2523 €/m²
  • Обектен код 44808
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
574 000 € 3376 €/m²
  • Обектен код 56703
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
599 000 € 3565 €/m²
  • Обектен код 38759
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 2366 €/m²
  • Обектен код 49189
  • Квадратура 224 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
750 000 € 2380 €/m²
  • Обектен код 46652
  • Квадратура 315 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин