Продажба - Вила 224 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
650 000 €
2902 €/m²
Property 39312 photo 1
Property 39312 photo 2
Property 39312 photo 3
Property 39312 photo 4
Property 39312 photo 5
Property 39312 photo 6
Property 39312 photo 7
Property 39312 photo 8
Property 39312 photo 9
  • Обектен код 39312
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 224 m²
  • Площ на участък 320 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Кипър (Кипър) | Гермасойя (Лимасол)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 3500 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 224 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
625 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 52427
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 3087 €/m²
  • Обектен код 35346
  • Квадратура 285 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
590 000 € 3619 €/m²
  • Обектен код 46784
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
630 000 €
  • Обектен код 35292
  • Квадратура 0 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 36061
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
590 000 € 2796 €/m²
  • Обектен код 47531
  • Квадратура 211 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 2523 €/m²
  • Обектен код 44808
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 2580 €/m²
  • Обектен код 52359
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
670 000 € 3526 €/m²
  • Обектен код 49315
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
585 000 € 2489 €/m²
  • Обектен код 35677
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин