Продажба - Вила 210 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
530 000 €
2524 €/m²
Property 44808 photo 1
Property 44808 photo 2
Property 44808 photo 3
Property 44808 photo 4
Property 44808 photo 5
Property 44808 photo 6
Property 44808 photo 7
Property 44808 photo 8
Property 44808 photo 9
Property 44808 photo 10
  • Обектен код 44808
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 210 m²
  • Площ на участък 400 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 210 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, алармена система, складово помещение.

Продажба
750 000 € 3260 €/m²
  • Обектен код 44818
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
635 000 € 2634 €/m²
  • Обектен код 51912
  • Квадратура 241 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 3561 €/m²
  • Обектен код 49776
  • Квадратура 219 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
575 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 49301
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 3558 €/m²
  • Обектен код 52036
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
770 000 € 4502 €/m²
  • Обектен код 52034
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
577 500 € 3609 €/m²
  • Обектен код 35682
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
720 000 € 3185 €/m²
  • Обектен код 50701
  • Квадратура 226 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 2879 €/m²
  • Обектен код 49202
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
650 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 42432
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин