Продажба - Вила 219 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Агиос Атанасий
780 000 €
3562 €/m²

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 7
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 219 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна, едно джакузи. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
776 500 € 4822 €/m²
  • Обектен код 22797
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 32799
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
880 000 € 3211 €/m²
  • Обектен код 23197
  • Квадратура 274 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 2711 €/m²
  • Обектен код 43242
  • Квадратура 295 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
740 000 € 3894 €/m²
  • Обектен код 32813
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
975 000 € 659 000 € 4018 €/m²
  • Обектен код 32453
  • Квадратура 164 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
650 000 € 1444 €/m²
  • Обектен код 23525
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
783 000 € 5151 €/m²
  • Обектен код 50638
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
980 000 € 3277 €/m²
  • Обектен код 42227
  • Квадратура 299 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
625 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 45313
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин