Продажба - Вила 161 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Пегея
776 500 €
4823 €/m²
Property 22797 photo 1
Property 22797 photo 2
Property 22797 photo 3
Property 22797 photo 4
Property 22797 photo 5
Property 22797 photo 6
Property 22797 photo 7
Property 22797 photo 8
Property 22797 photo 9
Property 22797 photo 10
Property 22797 photo 11
Property 22797 photo 12
Property 22797 photo 13
Property 22797 photo 14
Property 22797 photo 15
  • Обектен код 22797
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 161 m²
  • Площ на участък 1000 m²
  • Област Пафос
  • Информация Кипър (Кипър) | Пегея (Пафос)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 161 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, алармена система, складово помещение.

Продажба
630 000 €
  • Обектен код 35292
  • Квадратура 0 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
675 000 € 3648 €/m²
  • Обектен код 41846
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
630 000 € 3150 €/m²
  • Обектен код 24861
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 2901 €/m²
  • Обектен код 39312
  • Квадратура 224 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 000 000 € 3125 €/m²
  • Обектен код 36147
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
650 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 42432
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 4250 €/m²
  • Обектен код 46268
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
783 000 € 5151 €/m²
  • Обектен код 50638
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
1 100 000 € 3559 €/m²
  • Обектен код 49380
  • Квадратура 309 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
650 000 € 2096 €/m²
  • Обектен код 46224
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин