Продажба - Вила 200 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
630 000 €
3150 €/m²
Property 24861 photo 1
Property 24861 photo 2
Property 24861 photo 3
Property 24861 photo 4
Property 24861 photo 5
Property 24861 photo 6
Property 24861 photo 7
  • Обектен код 24861
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 200 m²
  • Площ на участък 322 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 200 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня. Първи етаж и се състои от 3 спални, 3 бани. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина.

Продажба
550 000 € 2879 €/m²
  • Обектен код 49202
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
675 000 € 3648 €/m²
  • Обектен код 41846
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 3212 €/m²
  • Обектен код 52541
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
720 000 € 4645 €/m²
  • Обектен код 43717
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 3768 €/m²
  • Обектен код 39114
  • Квадратура 138 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
540 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 33796
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
788 200 € 2680 €/m²
  • Обектен код 49747
  • Квадратура 294 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
670 000 € 3526 €/m²
  • Обектен код 49315
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
625 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 52427
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
610 000 € 3315 €/m²
  • Обектен код 39311
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин