Продажба - Вила 150 m² В Айя-Напе

Гърция Кипър Фамагуста
540 000 €
3600 €/m²
Property 33796 photo 1
Property 33796 photo 2
Property 33796 photo 3
Property 33796 photo 4
Property 33796 photo 5
Property 33796 photo 6
Property 33796 photo 7
Property 33796 photo 8
Property 33796 photo 9
  • Обектен код 33796
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 150 m²
  • Площ на участък 400 m²
  • Област Агия Напа
  • Информация Фамагуста (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 150 кв.м В Айя-Напе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
788 200 € 2680 €/m²
  • Обектен код 49747
  • Квадратура 294 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
525 000 € 2763 €/m²
  • Обектен код 52315
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 2380 €/m²
  • Обектен код 46652
  • Квадратура 315 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
650 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 42432
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
510 000 € 3290 €/m²
  • Обектен код 43925
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
570 000 € 2384 €/m²
  • Обектен код 52282
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
685 000 € 3071 €/m²
  • Обектен код 49302
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
720 000 € 3444 €/m²
  • Обектен код 42994
  • Квадратура 209 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 3486 €/m²
  • Обектен код 52224
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
670 000 € 3526 €/m²
  • Обектен код 49315
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин