Продажба - Вила 223 m² В Протарасе

Гърция Кипър Фамагуста Протарас
685 000 €
3072 €/m²
Property 49302 photo 1
Property 49302 photo 2
Property 49302 photo 3
Property 49302 photo 4
Property 49302 photo 5
Property 49302 photo 6
Property 49302 photo 7
Property 49302 photo 8
Property 49302 photo 9

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 6
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 223 кв.м В Протарасе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
570 000 € 2384 €/m²
  • Обектен код 51965
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 43809
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
750 000 € 3260 €/m²
  • Обектен код 44818
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
980 000 € 5833 €/m²
  • Обектен код 45145
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
577 500 € 3609 €/m²
  • Обектен код 35682
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
772 500 € 7287 €/m²
  • Обектен код 44323
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
625 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 45313
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 44089
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
640 000 € 580 000 € 2132 €/m²
  • Обектен код 43236
  • Квадратура 272 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
979 200 €
  • Обектен код 37211
  • Квадратура 0 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин