Продажба - Вила 155 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
510 000 €
3290 €/m²
Property 43925 photo 1
Property 43925 photo 2
Property 43925 photo 3
Property 43925 photo 4
Property 43925 photo 5
Property 43925 photo 6
Property 43925 photo 7
Property 43925 photo 8
Property 43925 photo 9
Property 43925 photo 10
  • Обектен код 43925
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 155 m²
  • Площ на участък 430 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2019
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 155 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, складово помещение.

Продажба
430 000 € 2945 €/m²
  • Обектен код 45103
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
525 000 € 2386 €/m²
  • Обектен код 41961
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
625 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 52427
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 2457 €/m²
  • Обектен код 44811
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 2901 €/m²
  • Обектен код 39312
  • Квадратура 224 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
660 000 € 4400 €/m²
  • Обектен код 51490
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
635 000 € 2634 €/m²
  • Обектен код 51912
  • Квадратура 241 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
574 000 € 3376 €/m²
  • Обектен код 56703
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
466 140 € 2877 €/m²
  • Обектен код 49312
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
510 000 € 3290 €/m²
  • Обектен код 43925
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин