Продажба - Вила 146 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака Пила
430 000 €
2945 €/m²
Property 45103 photo 1
Property 45103 photo 2
Property 45103 photo 3
Property 45103 photo 4
  • Обектен код 45103
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 146 m²
  • Площ на участък 378 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Кипър (Кипър) | Пила (Ларнака)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 550 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 146 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
399 000 € 2389 €/m²
  • Обектен код 47099
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 2375 €/m²
  • Обектен код 45339
  • Квадратура 160 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
395 000 € 2135 €/m²
  • Обектен код 51518
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
410 000 € 1952 €/m²
  • Обектен код 38751
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
610 000 € 3315 €/m²
  • Обектен код 39311
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
525 000 € 2386 €/m²
  • Обектен код 41961
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
400 000 € 3053 €/m²
  • Обектен код 49311
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
620 000 € 3406 €/m²
  • Обектен код 44383
  • Квадратура 182 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
395 000 € 2078 €/m²
  • Обектен код 48999
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
540 000 € 2488 €/m²
  • Обектен код 45435
  • Квадратура 217 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин