Продажба - Вила 167 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака Лейвадия
Цена от 399 000 €
2389 €/m²
Property 47099 photo 1
Property 47099 photo 2
Property 47099 photo 3
Property 47099 photo 4
Property 47099 photo 5
Property 47099 photo 6
Property 47099 photo 7
Property 47099 photo 8
Property 47099 photo 9
Property 47099 photo 10
Property 47099 photo 11
Property 47099 photo 12
  • Обектен код 47099
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 167 m²
  • Площ на участък 228 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Кипър (Кипър) | Лейвадия (Ларнака)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 167 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, барбекю, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
379 000 € 2165 €/m²
  • Обектен код 49267
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
448 000 € 2871 €/m²
  • Обектен код 52540
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
590 000 € 3189 €/m²
  • Обектен код 44809
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
395 000 € 1828 €/m²
  • Обектен код 51911
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
540 000 € 2488 €/m²
  • Обектен код 45435
  • Квадратура 217 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
510 000 € 3290 €/m²
  • Обектен код 43925
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
432 000 € 3042 €/m²
  • Обектен код 46077
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 2301 €/m²
  • Обектен код 52354
  • Квадратура 189 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 2879 €/m²
  • Обектен код 49202
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
593 900 € 3666 €/m²
  • Обектен код 52329
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин