Продажба - Вила 185 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Хлоракас
Цена от 590 000 €
3189 €/m²
Property 44809 photo 1
Property 44809 photo 2
Property 44809 photo 3
Property 44809 photo 4
Property 44809 photo 5
Property 44809 photo 6
Property 44809 photo 7
Property 44809 photo 8
Property 44809 photo 9
Property 44809 photo 10
Property 44809 photo 11
Property 44809 photo 12
Property 44809 photo 13
Property 44809 photo 14
  • Обектен код 44809
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 185 m²
  • Площ на участък 300 m²
  • Област Пафос
  • Информация Кипър (Кипър) | Хлоракас (Пафос)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 185 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
772 500 € 7287 €/m²
  • Обектен код 44323
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
695 000 € 625 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 32890
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
635 000 € 2634 €/m²
  • Обектен код 51912
  • Квадратура 241 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
660 000 € 4400 €/m²
  • Обектен код 51490
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
610 000 € 3279 €/m²
  • Обектен код 42434
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 3356 €/m²
  • Обектен код 56715
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 2879 €/m²
  • Обектен код 49202
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
675 000 € 3648 €/m²
  • Обектен код 41846
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 2637 €/m²
  • Обектен код 45398
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
575 000 € 1949 €/m²
  • Обектен код 39213
  • Квадратура 295 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин