Продажба - Вила 295 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
575 000 €
1949 €/m²
Property 39213 photo 1
Property 39213 photo 2
Property 39213 photo 3
Property 39213 photo 4
Property 39213 photo 5
Property 39213 photo 6
Property 39213 photo 7
Property 39213 photo 8
Property 39213 photo 9
  • Обектен код 39213
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 295 m²
  • Площ на участък 400 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 8

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2012
  • Брой стаи: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 8000 m
  • Разстояние до край. град: 3 km
  • Разстояние до летището: 47 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 295 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от 2 спални, една кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня, хол, една тоалетна, един офис. Първи етаж и се състои от 4 спални, 2 бани, една съблекалня. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, гараж, алармена система, складово помещение.

Продажба
570 000 € 2384 €/m²
  • Обектен код 51965
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
610 000 € 3315 €/m²
  • Обектен код 39311
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
650 000 € 3611 €/m²
  • Обектен код 44827
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
575 000 € 1949 €/m²
  • Обектен код 39213
  • Квадратура 295 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
625 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 45313
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
635 000 € 2634 €/m²
  • Обектен код 51912
  • Квадратура 241 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
660 000 € 4400 €/m²
  • Обектен код 51490
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
695 000 € 625 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 32890
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
600 000 € 3448 €/m²
  • Обектен код 33764
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
585 000 € 2489 €/m²
  • Обектен код 35677
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин