Продажба - Вила 143 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Пегея
480 000 €
3357 €/m²
Property 56715 photo 1
Property 56715 photo 2
Property 56715 photo 3
Property 56715 photo 4
Property 56715 photo 5
Property 56715 photo 6
  • Обектен код 56715
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 143 m²
  • Площ на участък 451 m²
  • Област Пафос
  • Информация Кипър (Кипър) | Пегея (Пафос)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 2300 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 143 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: собствен басейн, паркомясто. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
399 000 € 1882 €/m²
  • Обектен код 43927
  • Квадратура 212 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 2314 €/m²
  • Обектен код 45396
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
490 500 € 3503 €/m²
  • Обектен код 46008
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 1600 m
Продажба
590 000 € 3189 €/m²
  • Обектен код 44809
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
650 000 € 3939 €/m²
  • Обектен код 49300
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 2523 €/m²
  • Обектен код 44808
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 40270
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
481 535 € 2832 €/m²
  • Обектен код 52353
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
685 000 € 3071 €/m²
  • Обектен код 49302
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
410 000 € 2411 €/m²
  • Обектен код 49365
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин