Продажба - Вила 170 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Кония
Цена от 410 000 €
2412 €/m²
Property 49365 photo 1
Property 49365 photo 2
Property 49365 photo 3
Property 49365 photo 4
Property 49365 photo 5
Property 49365 photo 6
  • Обектен код 49365
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 170 m²
  • Площ на участък 267 m²
  • Област Пафос
  • Информация Кипър (Кипър) | Кония (Пафос)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 170 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
430 000 € 2945 €/m²
  • Обектен код 45103
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
574 000 € 3376 €/m²
  • Обектен код 56703
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
466 140 € 2877 €/m²
  • Обектен код 49312
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
540 000 € 4153 €/m²
  • Обектен код 38466
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
470 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 51997
  • Квадратура 188 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
345 000 € 2156 €/m²
  • Обектен код 41016
  • Квадратура 160 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
350 000 € 1038 €/m²
  • Обектен код 45213
  • Квадратура 337 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 2078 €/m²
  • Обектен код 48999
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
415 000 € 2075 €/m²
  • Обектен код 49184
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
448 000 € 2871 €/m²
  • Обектен код 52540
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин