Продажба - Вила 170 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Пегея
574 000 €
3376 €/m²
Property 56703 photo 1
Property 56703 photo 2
Property 56703 photo 3
Property 56703 photo 4
Property 56703 photo 5
Property 56703 photo 6
Property 56703 photo 7
Property 56703 photo 8
Property 56703 photo 9
Property 56703 photo 10
  • Обектен код 56703
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 170 m²
  • Площ на участък 820 m²
  • Област Пафос
  • Информация Кипър (Кипър) | Пегея (Пафос)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 150 m
  • Разстояние до летището: 32 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 170 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: собствен басейн, паркомясто, градина. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
520 000 € 3768 €/m²
  • Обектен код 39114
  • Квадратура 138 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
593 900 € 3666 €/m²
  • Обектен код 52329
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
788 200 € 2680 €/m²
  • Обектен код 49747
  • Квадратура 294 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
500 000 € 2314 €/m²
  • Обектен код 45396
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
580 000 € 3558 €/m²
  • Обектен код 52036
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3611 €/m²
  • Обектен код 44827
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
574 000 € 3376 €/m²
  • Обектен код 56703
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 3212 €/m²
  • Обектен код 52541
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
499 000 € 2310 €/m²
  • Обектен код 52356
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
860 400 € 4504 €/m²
  • Обектен код 56126
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин