Продажба - Вила 216 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
500 000 €
2315 €/m²
Property 45396 photo 1
Property 45396 photo 2
Property 45396 photo 3
  • Обектен код 45396
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 216 m²
  • Площ на участък 297 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 216 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
625 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 52427
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
577 500 € 3609 €/m²
  • Обектен код 35682
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
720 000 € 3529 €/m²
  • Обектен код 56948
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
570 000 € 2384 €/m²
  • Обектен код 51965
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
635 000 € 2634 €/m²
  • Обектен код 51912
  • Квадратура 241 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
575 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 49301
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
610 000 € 1894 €/m²
  • Обектен код 38349
  • Квадратура 322 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
630 000 €
  • Обектен код 35292
  • Квадратура 0 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
481 535 € 2832 €/m²
  • Обектен код 52353
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 44812
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин