Продажба - Вила 322 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
610 000 €
1894 €/m²
Property 38349 photo 1
Property 38349 photo 2
Property 38349 photo 3
Property 38349 photo 4
Property 38349 photo 5
Property 38349 photo 6
Property 38349 photo 7
Property 38349 photo 8
Property 38349 photo 9
Property 38349 photo 10
  • Обектен код 38349
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 322 m²
  • Площ на участък 500 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 8500 m
  • Разстояние до летището: 47 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 322 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от една спалня, една кухня, баня с тоалетна, една зала за игри. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, алармена система, складово помещение.

Продажба
593 900 € 3666 €/m²
  • Обектен код 52329
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
530 000 € 3486 €/m²
  • Обектен код 52224
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
675 000 € 3648 €/m²
  • Обектен код 41846
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
540 000 € 4153 €/m²
  • Обектен код 38466
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
540 000 € 2488 €/m²
  • Обектен код 45435
  • Квадратура 217 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 43817
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
860 400 € 4504 €/m²
  • Обектен код 56126
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
570 000 € 2384 €/m²
  • Обектен код 52282
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 3260 €/m²
  • Обектен код 44818
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 3558 €/m²
  • Обектен код 52036
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин