Продажба - Вила 217 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
540 000 €
2488 €/m²
Property 45435 photo 1
Property 45435 photo 2
  • Обектен код 45435
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 217 m²
  • Площ на участък 368 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 217 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
590 000 € 3619 €/m²
  • Обектен код 46784
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
490 500 € 3503 €/m²
  • Обектен код 46008
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 1600 m
Продажба
610 000 € 3910 €/m²
  • Обектен код 46783
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
640 000 € 580 000 € 2132 €/m²
  • Обектен код 43236
  • Квадратура 272 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
435 000 € 2132 €/m²
  • Обектен код 51519
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 2843 €/m²
  • Обектен код 43354
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
593 900 € 3666 €/m²
  • Обектен код 52329
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
570 000 € 2384 €/m²
  • Обектен код 52282
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
470 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 51997
  • Квадратура 188 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
770 000 € 4502 €/m²
  • Обектен код 52034
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин