Продажба - Вила 204 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
580 000 €
2843 €/m²
Property 43354 photo 1
Property 43354 photo 2
Property 43354 photo 3
Property 43354 photo 4
Property 43354 photo 5
Property 43354 photo 6
Property 43354 photo 7
Property 43354 photo 8
Property 43354 photo 9
Property 43354 photo 10
  • Обектен код 43354
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 204 m²
  • Площ на участък 347 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 204 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
506 000 € 3123 €/m²
  • Обектен код 42992
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
790 000 € 2904 €/m²
  • Обектен код 48964
  • Квадратура 272 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
590 000 € 3619 €/m²
  • Обектен код 46784
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
750 000 € 2380 €/m²
  • Обектен код 46652
  • Квадратура 315 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
590 000 € 2796 €/m²
  • Обектен код 47531
  • Квадратура 211 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
640 000 € 580 000 € 2132 €/m²
  • Обектен код 43236
  • Квадратура 272 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
780 000 € 3545 €/m²
  • Обектен код 41527
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
610 000 € 3910 €/m²
  • Обектен код 46783
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 3212 €/m²
  • Обектен код 52541
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
625 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 52427
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин