Продажба - Вила 211 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Пегея
590 000 €
2796 €/m²
Property 47531 photo 1
Property 47531 photo 2
Property 47531 photo 3
Property 47531 photo 4
Property 47531 photo 5
Property 47531 photo 6
  • Обектен код 47531
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 211 m²
  • Площ на участък 593 m²
  • Област Пафос
  • Информация Кипър (Кипър) | Пегея (Пафос)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 211 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
720 000 € 3529 €/m²
  • Обектен код 56948
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
610 000 € 1894 €/m²
  • Обектен код 38349
  • Квадратура 322 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
599 000 € 3565 €/m²
  • Обектен код 38759
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
610 000 € 3315 €/m²
  • Обектен код 39311
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
580 000 € 2843 €/m²
  • Обектен код 43354
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
547 000 € 2452 €/m²
  • Обектен код 42233
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
740 000 € 3894 €/m²
  • Обектен код 32813
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
477 000 € 2981 €/m²
  • Обектен код 44300
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
810 000 € 4850 €/m²
  • Обектен код 56032
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 3087 €/m²
  • Обектен код 35346
  • Квадратура 285 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин