Продажба - Вила 190 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
740 000 €
3895 €/m²
Property 32813 photo 1
Property 32813 photo 2
Property 32813 photo 3
Property 32813 photo 4
Property 32813 photo 5
Property 32813 photo 6
Property 32813 photo 7
Property 32813 photo 8
  • Обектен код 32813
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 190 m²
  • Площ на участък 320 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 52 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 190 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, складово помещение.

Продажба
685 000 € 3071 €/m²
  • Обектен код 49302
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
890 000 € 3708 €/m²
  • Обектен код 45570
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
900 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 43817
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
750 000 € 3456 €/m²
  • Обектен код 49394
  • Квадратура 217 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
720 000 € 3185 €/m²
  • Обектен код 50701
  • Квадратура 226 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 3142 €/m²
  • Обектен код 44472
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
595 000 € 4131 €/m²
  • Обектен код 49135
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 4687 €/m²
  • Обектен код 45727
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 40270
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
610 000 € 3279 €/m²
  • Обектен код 42434
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин